Marvel Heroes – gra MMO

Okres wakacji i beztroskich urlopów dobiega końca, młodzież szkolna wraca do szkoły na zajęcia a dorośli do pracy.

Czas poszukać rozrywki na zimowe wieczory, najlepiej by była darmowa i w sieci – bez wychodzenia z domu, dla pełnego relaksu po ciężkim dniu. Studio Marvel wraz z firmą Gazillion przygotowało nową grę pod tytułem Marvel Heroes.

Obecnie jest prezentowana na targach dla graczy w Kolonii, większe imprezy na których pojawi się to między innymi PAX Seattle 2012 oraz New York Commic Conference.

Warto wybrać się na jeden z podanych wyżej konwent fanów gier MMORPG by móc zagrać w wersję demonstracyjną sieciowego Marvel Heroes Online.

W grze dostępnych mamy kilkanaście znanych postaci z drużyny Avengers, należą do nich Thor, Hulk, Iron Man oraz wielu innych. Kolejną organizacją super bohaterów, którą znajdziesz w grze jest drużyna X-Men pod dowództwem Charlesa Xaviera, profesora szkoły mutantów, ma on swoje 5 minut w fabule gry Marvel Heroes.

Xavier na pewno namiesza w niecnych planach Doktora Dooma i Magneto, o to nie musimy się martwić. Do Avengers dołączą także postacie nie występujące w ostatnim filmie kinowym, będą to Black Panther oraz Scarlet Witch. Nie można stworzyć gry MMORPG traktującej o super bohaterach studia Marvel nie tworząc postaci Spider-Man, człowiek pająk także znajduje się w spisie dostępnych herosów gry.

Warto dodać że w pełni darmowa gra nie ma ograniczeń względem graczy korzystających ze sklepiku za realną gotówkę, wspomaga to jedynie szybszy trening i dodaje nowy wygląd naszej postaci.

Jeśli szukasz darmowej gry warto zastanowić się poważnie nad tytułem Marvel Heroes, główny wizjoner Diablo – David Brevik jest odpowiedzialny za produkcję next genowego tytułu od studia Marvel i Gazillion. Spotkaj się w grze ze swoimi ulubionymi bohaterami z Avengers i Spider-Man, nie dopuść by siły zła zawładnęły nad światem i przejęły kontrolę nad mutantami. Gracze kochający komiksy będą wniebowzięci. Podobno ma to być początek szerszego rozwoju gier wokół postaci od Marvel.

Skomentuj artykuł

Zostaw swoje słowa

Nie publikujemy adresów email


*